Kadeti Jug Croatia osiguranja prvi su put poraženi na Final sixu Regionalne vaterpolo lige. Bolji od njih je bio splitski Jadran razultatom 11:7 (1:0, 1:2, 5:2, 4:3).

Jugaši su dobro ušli u susret i bili su ravnopravan protivnik Splićanima. Izabranici Aljoše Lončarića su na poluvremenu imali prednost od jednog pogotka razlike. Početkom treće četvrtine Jadranaši dolaze u vodstvo i njihova prednost do kraja susreta samo raste. Momčad Mile Smodlake dokazala je kako drugo mjesto na Tomo tournamentu nije slučajnost.

Svoju momčad jutros su predvodili Jakov Cvjetković i Ivuša Burđelez s po dva postignuta pogotka. Jednom su se u listu strijelaca upisali Zvonimir Miloglav, Marko Glavinić i Bruno Bobić.

Vaterpolisti Juga natjecanje nastavljaju večeras u 18.40 utakmicom protiv Jadrana iz Herceg Novog.