Igrači VK Jug Croatia osiguranja poraženi su od igrača hercegnovskog Jadran Carina rezultatom 8:6 (2:2, 3:0, 2:1, 1:3).

Prva četvrtina prošla je u ispitivanju snaga. Igralo se gol za gol. Ivan Glavinić otvorio je utakmicu pogotkom iz igre. Potom igrači Jadrana postižu 2 pogotka. Na prvi odmor se otišlo neriješenim rezultatom. Ključnom se pokazala druga četvrtina koju su Jadranaši dobili s tri pogotka razlike. U posljednjih osam minuta Jugaši su uspjeli smanjiti prednost, no momčad iz Herceg Novog je na kraju slavila te je ostala u igri za prvo mjesto. Jug je ovim porazom ispo iz igre za naslov pobjednika te će se u posljednjem kolu boriti za drugo mjesto.

Ivuša Burđelez u večerašnjoj je utakmici predvodio listu strijelaca s tri postignuta pogotka, dok su se po jednom u strijelce upisali Zvonimir Miloglav, Ivan Glavinić te Stjepan Brajović.

Jugaši natjecanje završavaju sutrašnjom utakmicom protiv Primorca koja je na rasporedu u 10 sati.