Drugo kolo Cedevita Mini kupa donijelo je i prvi poraz Jugaša. Bolji od njih bili su mladići iz Kotora razultatom 4:9 (2:1, 0:4, 1:2, 1:2).

Momčad Željka Vukčevića dobro je ušla u utakmicu i nakon prve četvrtine imala je prednost od jednog pogotka razlike. Klučnom se pokazala druga dionica dvoboja. Tada su Kotorani postigli četiri pogotka, a svoju su mrežu zadržali netaknutom. Ostalih šesnaest minuta utakmice momčad Primorca uspjela je zadržati prednost i uzeti sva tri boda.

Jugaše je danas predvodio Marko Glavinić s tri postignuta pogotka i tri izborena peterca. Bruno Đuho jednom je zatresao mrežu protivničkog vratara.

VK Jug CO: Luka Ljepava, Ante Jerković, Luka Čurlin, Ivano Vlahović, Nikola Bjelopera, Pero Perak, Ivor Miljan Popović, Nikola Krik, Marko Glavinić 3, Stjepan Brajović, Bruno Đuho 1, Petar Kulaš, Niko Balić, Niko Đerek
trener: Željko Vukčević, pomoćni trener: Vido Bogdan

Mlađi kadeti natjecanje nastavljaju večeras u 18.00 utakmicom trećeg kola skupine ‘A’ protiv Mornara BS.