Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja poraženi su od Barcolenete u četvrtfinalnoj utakmici završnice Lige prvaka. Jugaši su odigrali snažnu obranu u prvom poluvremenu, što je rezultiralo brojnim petercima i isključenjima, ali uz izvrsnog Tonija Popadića, koji je obranio čak tri peterca, Jugaši su stekli sigurnost za nastavak utakmice. Druga četvrtina je bila izjednačena, završila rezultatom 5:5. U trećoj četvrtini, Jug Adriatic osiguranje je pokazao slabiju igru, dok je Felipe Perrone pokazao svoju veliku kvalitetu postigavši dva pogotka te je doveo ekipu Barcolenete u vodstvo od 8:5. Ipak, Jugaši se nisu predavali te su u zadnjoj četvrtini uspjeli smanjiti rezultat na 9:8. Unatoč snažnoj želji za pobjedom, Jug Adriatic osiguranje na kraju nije uspio ostvariti svoj cilj i proći u polufinale Lige prvaka.

BARCELONETA – JUG ADRIATIC OSIGURANJE 11:9 (1:1 4:4, 4:2, 2:2)

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Popadić (11 obrana), Burđelez, Mozara (1), Zvono (1), Joković (2), I. Vukojević, Biljaka (1), Lazić, Prkoča, Kakaris (1), Grgurević, Žuvela (3), Jurišić.

Jug Adriatic osiguranje sutra igra za peto mjesto u 15:30 protiv Olympiacosa.