Mlađi juniori Jug Croatia osiguranja pobjedom su u 2. kolu osigurali četvrtzavršnicu završnog turnira Kupa Hrvatske koji se do nedjelje igra na Korčuli. Jugaši su bilo bolji od Galeba 15:5 (7:3, 1:2, 4:0, 3:0).

Igrači trenera Miha Bobića odmah su u prvih osam minuta igre dali do znanja mladim Makaranima da iz ovog susreta neće izaći kao pobjednici. Druga četvrtina prošla je u opuštajućem tonu što se nije svidjelo treneru Bobiću, pa u posljednjih 16 minuta  Maro Šimunović na golu nije primio niti jedan pogodak.

Za VK Jug CO nastupili su:
Ivan Jurišić, Antonio Zadro, Nikola Ljepava (3), Nedjeljko Ljuban, Zvonimir Perić (1), Josip Tolja (1), Patrik Kolak (4), Maro Banić (1), Roberto Radić (2), Hrvoje Zvono (1), Matej Miloglav, Ivan Begić, Maro Šimunović i Dominik Dumančić (2).

Posljednja utakmica u skupini na rasporedu je popodne gdje Jugaši idu po prvo mjesto u skupini. Protivnik je Mladost. Susret je na rasporedu u 16:40.