Mlađi juniori Jug Croatia osiguranja porazom su nastavili svoj nastup na finalnom turniru Kupa Hrvatske koji se od jučer igra u Zadru.
U drugom kolu skupine ‘A’ bolji od njih bili su vršnajci iz zagrebačke Mladosti rezultatom 9:8 (0:3, 5:0, 2:3, 2:2).

Nakon odličnog početka i vodstva 3:0 u prvoj četvrtini, u drugih osam minuta dogodila se ‘crna rupa’ u igri Jugaša, primili su pet golova, a pritom nisu postigli niti jedan.
Do kraja su Jugaši hvatali zaostatak, što im je i uspjelo 2,28 prije kraja susreta kada je Radić s igračem više pogodio za 8:8. Ipak u svom posljednjem napadu Zagrepčani su uspjeli zabiti za konačnih 9:8.

Dorian Raguž s četiri gola predvodio je Jugove strijelce. Po jednom su se u strijelce upisali Nikola Ljepava, Luka Stahor, Roberto Radić i Hrvoje Zvono.

Večeras, s početkom u 18,20 sati Jug CO igra svoju posljednju utakmicu u skupini. Protivnik je KPK.