Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja pobijedili su Brescie rezultatom 14:10. Danas je igra jugaša bila puno bolja, iako nismo krenuli najbolje. U utakmici koju smo odigrali bez centra Gurgurevića prvu četvrtinu izgubili smo 4:2. Poneseni obranama vratara Tonija Popadića Jugaši su konsolidirali igru i u drugoj četvrti preokrenuli rezultat, pa se na poluvrijeme otišlo na 7:5. U posljednje dvije četvrtine, unatoč nastojanjima Talijana, Jugaši su uspješno kontrolirali utakmicu i na kraju pobijedili. U utakmici za oproštaj od sezone mladi Jugovi igrači opet su maksimalno iskoristili svoje minute u igri.Još jedna škola za budućnost. Najbolji igrač utakmice u redovina Jug Adriatic osiguranja bio je vratar Popadić, najbolji strijelac Žuvela s četiri postignuta pogotka, a obol pobijedi u svojoj zadnjoj utakmici za Jug Adriatic osiguranje, uz srdačnu potporu Grčkih navijačica, dao je Konstantinos Kakaris s tri postignuta zgoditka.

JUG ADRIATIC OSIGURANJE – AN BRESCIA 14:10 (2:4 ,51:, 2:1, 5:4)

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Popadić (15 obrana), Burđelez (1), Mozara (1), Zvono, Joković (1), Vukojević (2), Biljaka, Lazić (2), Prkoča, Kakaris (3), Pavlić, Žuvela (4), Jurišić

Strijelci za AN BRESCIA bili su: Chr. Presciutti (2), Gianazza (1), Alesiani (2), Luongo (4), Gitto (1).