Ovoga vikenda u Gružu je odigrano dvokolo Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore koje se po prvi puta igra po ligaškom sistemu (a ne turnirski kao do sada).

Nakon što smo prošloga vikenda uzeli svih 6 bodova u gostima kod Mornara (7:6) i Solarisa (12:7), u subotu smo ugostili momačad Zadra 1952. Opuštanje u zadnjoj četvrtini je gotovo ugrozilo sigurnih 5 razlike (13:8), ali na kraju ipak upisujemo nova tri boda (13:12).

Jug Adriatic osiguranje – Zadar 1952 13:12
Strijelci: Sušić i Kulaš 4, Čurlin i Jerković 2, Zeko 1

U nedjeljnoj utakmici protiv riječkog Primorja EB još jedna tvrda i uzbudljiva utakmica. Nakon prve četvrtine pune oscilacija, uglavnom smo imali prednost tokom cijele utakmice. Ipak Riječani uspijevaju u zadnjoj četvrtini preokrenuti rezultat i doći do minimalne pobjede (11:10) pogotkom 1:35 prije kraja utakmice.

Jug Adriatic osiguranje – Primorje EB 10:11
Strijelci: Jerković i Sušić 4, Kulaš 2

Slijedeći utakmice su na rasporedu 17. i 18.12. u Zagrebu protiv Mladosti i Medvešćaka.