Ovog vikenda, Partizan je bio domaćin turnira RVL u sklopu kojega su odigrana tri kola. S obzirom da smo u manje od 48 sati igrali protiv tri snažna protivnika, možemo biti zadvoljni sa 6 osvojenih bodova.

Turnir smo otvorili pobjedom u golijadi protiv Partizana 17:12. Naš centarski par je izdominirao obranu Beograđana, pa je Kakaris postigao čak 5 golova, dok mu se Grgurević priključio sa 2 gola.

Subotnji derbi protiv Radničkog smo dobro otvorili, međutim uslijedila je “crna rupa” u našoj igri i Kragujevčani krajem druge četvrtine odlaze na velikih +5 (7:2). Malo po malo smo lovili taj zaostatak i Žuvela iz igrača više vraća stvari na početak (9:9) tri minute prije kraja utakmice. Miloš Ćuk svojim drugim pogotkom ponovno dovodi Radnički u vodstvo 34 sekunde prije kraja. Trener Kobešćak šalje Popodića u zadnji napad kako bi došli barem do boda, ali bezuspješno. Upisali smo prvi poraz u ovogodišnjem izdanju Regionalne vaterpolo lige.

Danas nas je čekala utakmica protiv još jednog direktnog konkurenta za plasam na završnicu RVL. Krenuli smo furiozno i već u prvoj četvrtini došli do vodstva 5:1. Zvezda se se uspijela približiti na -2 u drugoj četvrtini, ali Lazić sa dva vezena gola ponovno vraća prednost na 4 gola. Do kraja utakmice igralo se gol za gol i upisali smo nova 3 boda.

Nakon 5. kola Novi Beograd i Radnički predvode tablicu sa maksimalnih 15 bodova, dok mi dijelimo treću poziciju sa splitskim Jadranom.

Ovu srijedu je na rasporedu utakmica Lige prvaka. U 2. kolu na Gružu dočekujemo CN Marseille s početkom u 19.00 sati.