Mlađi kadeti Jug Croatia osiguranja igrat će u polufinalu Prvenstva Hrvatske. U četvrtfinalnoj utakmici mladići trenera Željka Vukčevića pobijedili su splitski Mornar BS rezultatom 11:4 (2:2, 1:1, 6:1, 2:0), pa će se večeras s početkom u 19:00 sati protiv OVK POŠK-a boriti za prolaz u finale.

Nakon izjednačene borbe dvije i pol četvrtine, uslijedio je ‘blitz krieg’ Jugaša koji su u samo tri i pol minute postigli pet golova, pobjegli na 9:4 i tako riješili sve dileme oko pobjednika.

Bruno Đuho postigao je četiri gola u redovima pobjednika, Marko Glavinić tri, a Ivano Vlahović, Nikola Bjelopera, Božo Brajović i Stjepan Brajović po jedan.

U prvoj četvrtfinalnoj utakmici Zadar je pobijedio HAVK Mladost rezultatom 10:8.