Prema očekivanjima, Jug CO je bez velikih problema odradio ‘gostovanje’ protiv Primorja u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja Prvenstva Hrvatske. ‘Gosti’ su slavili rezultatom 16:8 (5:2, 2:2, 6:0, 3:4).

Već na samom početku utakmice Jugaši su poveli 4:0, a do poluvremena Riječani su ipak uspjeli koliko – toliko smanjiti prednost. Međutim, u trećoj četvrtini Jugaši su odigrali savršeno bez primljenog pogotka dok je riječki vratar čak šest puta vadio loptu iz mreže.

Loren Fatović predvodio je strijelce s četiri pogotka, Maro Joković dao je tri, Xavi Garcia, Luka Lozina, Daniil Mekulov i Alex Papanastasiou postigli su po dva, a Luka Lončar jedan. Toni Popadić upisao je devet obrana.

Uzvratna utakmica ovih dvaju protivnika igra se sutra, također u Gružu s početkom u 14:00 sati