mg_logo

Kadeti u Makarskoj

Od danas do nedjelje u Makarskoj se održava tradicionalni turnir ‘Mladi galeb’ za igrače do 13 godina starosti na kojem sudjeluje 12 momčadi podjeljenih u četiri skupine. Jugaši nastupaju u skupini ‘D’ zajedno s Jadranom i Medveščakom. a prva je utakmica na rasporedu danas u podne protiv Splićana dok se ogled protiv ‘medvjeda’ igra večeras u 21,00.

GRUPA „A“
1. Barcelona
2. Jadran Carine
3. Triglav

GRUPA „C“
1. Partizan Raiffeisen
2. Vouliagmeni
3. KPK

GRUPA „B“
1. Primorac
2. Primorje Erste banka
3. Galeb – Makarska rivijera

GRUPA „D“
1. Jug Croatia osiguranje
2. Jadran
3. Medveščak

Satnica i redoslijed natjecanja :
1. KOLO – PETAK (jutro) 05.10.2018.
09:00 Barcelona – Triglav (slobodan Jadran Carine)
10:00 Primorac – Galeb MR (slobodno Primorje EB)
11:00 Partizan RB – Vouliagmeni (slobodan KPK)
12:00 Jug CO – Jadran (slobodan Medveščak)

2. KOLO – PETAK (popodne) 05.10.2018.
13:30 Triglav – Jadran Carine (slobodna Barcelona)
14:30 Galeb MR – Primorje EB (slobodan Primorac)
15:30 KPK – Partizan RB (slobodan Vouliagmeni)
16:30 Jadran – Medveščak (slobodan Jug CO)

17:30 OTVARANJE TURNIRA

3. KOLO – PETAK (večer) 05.10.2018.
18:00 Jadran Carine – Barcelona (slobodan Triglav)
19:00 Primorje EB – Primorac (slobodan Galeb MR)
20:00 Vouliagmeni – KPK (slobodan Partizan RB)
21:00 Medveščak – Jug (slobodan Jadran)

GRUPA ZA PLASMAN OD 9. DO 12. MJESTA
1. A3
2. B3
3. C3
4. D3
4. KOLO – SUBOTA (jutro) 06.10.2018. /grupa za plasman od 9. do 12. mjesta/
08:00 A3 – B3
09:00 C3 – D3

4. KOLO – SUBOTA (jutro) 06.10.2018. /četvrtzavršnica/
(1) 10:00 A1 – B2
(2) 11:00 B1 – A2
(3) 12:00 C1 – D2
(4) 13:00 D1 – C2

5. KOLO – SUBOTA (popodne) 06.10.2018. /grupa za plasman od 9. do 12. mjesta/
15:00 C3 – A3
16:00 D3 – B3

5. KOLO – SUBOTA (večer) 06.10.2018. /poluzavršnica/
(5) 17:00 Poraženi (1) – Poraženi (3)
(6) 18:00 Poraženi (2) – Poraženi (4)
(7) 19:00 Pobjednik (1) – Pobjednik (3)
(8) 20:00 Pobjednik (2) – Pobjednik (4)

6. KOLO – NEDJELJA (jutro) 07.10.2018. /grupa za plasman od 9. do 12. mjesta/
08:00 A3 – D3
09:00 B3 – C3

6. KOLO – NEDJELJA (jutro) 07.10.2018. /završnica/
10:00 (utakmica za 7. mjesto) Poraženi (5) – Poraženi (6)
11:00 (utakmica za 5. mjesto) Pobjednik (5) – Pobjednik (6)
12:00 (utakmica za 3. mjesto) Poraženi (7) – Poraženi (8)
13:00 (utakmica za 1. mjesto) Pobjednik (7) – Pobjednik (8)