Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja upisali su sedmu pobjedu u ovosezonskoj LEN Ligi prvaka. Večeras su u Gružu bili bolji od Crvene zvezde 17:11 (2:4, 6:2, 5:2, 4:3).

Nakon lošijeg starta i vodstva Beograđana, jugaši su se probudili sredinom druge četvrtine i od zaostatka od dva gola došli do prednosti 8:6 do poluvremena. Utakmica je prelomljena u trećoj četvrtini koju su domaći završili prednošću 13:8 pa je bilo jasno da bodovi ostaju u Gružu.

Najučinkovitiji u redovima pobjednika bio je Alex Papanastasiou s pet pogodaka, Marko Žuvela postigao je tri, Loren Fatović, Stelio Argyropoulos, Luka Stahor i Kostas Kakaris po dva, dok jedan pogodak djelo Mara Jokovića.

Toni Popadić upisao je jedanaest obrana.

Sljedeća utakmica LEN Lige prvaka na rasporedu je 29. ožujka kada u Gruž dolazi rumunjska Steaua.