Mlađi kadeti Jug Adriatic osiguranja uspješno su otvorili svoj nastup na Prvenstvu Hrvatske koje se igra u Šibeniku. U utakmici prvog kola skupine ‘B’ mladići trenera Željka Vukčevića pobijedili su Opatiju rezultatom 22:15 (7:5, 11:2, 2:5, 2:3).

Utakmica je praktično bila riješena do poluvremena jer su mali jugaši stekli prednost od 11 golova tako da je trener Vukčević do kraja utakmice omogućio solidnu minutažu i onim najmlađima.

Prvi strijelac Juga bio je Petar Kulaš sa šest pogodaka, Mateo Benussi dao je pet, Maro Šušić četiri, Niko Đerek tri, Tino Savinović dva dok su se Ante Jerković i Antonio Hezonja po jednom upisali u strijelce.

U drugom kolu sutra navečer s početkom u 19,30, Jug Adriatic osiguranje igrat će protiv splitskog Mornara.