Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja pobjedom su zaključili ligaški dio natjecanja u Premier regionalnoj ligi. U posljednjem, dvanaestom, kolu bili su bolji od šibenskog Solarisa 14:10 (6:2, 3:4, 1:3, 4:1).

Odličan ulazak u utakmicu omogućio je izabranicima Vjekoslava Kobešćaka +4 nakon prvih osam minuta igre. Središnji dio pripao je Sunčanima koji su dobili obje četvrtine, da bi Jugaši ponovno ubacili u višu brzinu u posljednjih osam minuta i osigurali pobjedu i drugo mjesto na tablici nakon ligaškog dijela.

U večerašnjoj utakmici najraspoloženiji je bio Alex Papanastasiou sa 4 postignuta pogotka, po 2 su dodali Maro Joković, Marin Tomasović i Stylianos Argyropoulos, dok su jednom precizni bili Hrvoje Zvono, Loren Fatović, Hrvoje Benić i Marko Žuvela.

Nakon posljednjeg kola poznati su i sudionici Final foura, koji će se igrati 2. i 3. travnja u Beogradu. To su Novi Beograd, Jug Adriatic osiguranje, Jadran Split i Radnički.