Nakon što su već jutros, nakon 2. kola, izborili plasman na finalni turnir pobijedivši Medveščak i Solaris, pobjeda u posljednjoj utakmici nije bila presudna za odlazak na finalni turnir.

Naši mladići prvi su pogotkom otvorili susret, te vodili sve do 2:13 prije kraja treće četvrtine kada Riječani izjednačuju na 5:5, da bi minutu kasnije i prvi put poveli sa 6:5. Tu prednost održavali su sve do 7 sekundi prije kraja kada je Filip Kržić postigao pogodak za konačnih 9:9 (2:2, 2:1, 1:4, 4:2).

Strijelci na današnjoj utakmici protiv Primorja bili su: Filip Kržić 4, Petar Pejić 2, Krisitjan Čulina 2, Ivo Brailo 1.

Uz Jug CO, nastup na finalnom turniru izborili su Primorje, Mladost i Mornar. Finalni turnir na rasporedu je od 12. do 14. veljače.