Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja protiv Novoga Beograda odigrali su nerješeno 11:11.

Jugaši su loše krenuli u utakmicu (0:3), a na poluvremenu su imali rezultat 5:5. Treću četvrtinu opet su otvorili loše (0:3). Uz dobru obranu pogotkom Jokovića nakon samo tri minute igre u četvrtoj četvrtini opet je rezultat izjednačen na 9:9. Franko Lazić dvadesetdvije sekunde prije kraja utakmice postiže gol za prvo vodstvo 11:10, no protivnici u zadnji napad kreću s vratarom sedam na šest i samo sekundu prije kraja utakmice postižu gol za izjednačenje.

Nakon dvanaestog kola Jug Adriatic osiguranje nalazi se na četvrtom mjestu skupine ‘B’ s 16 bodova.

JUG ADRIATIC OSIGURANJE – NOVI BEOGRAD 11:11 (1:3, 4:2, 1:4, 5:2)

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Popadić, Mozara, Fatović 2, Zvono, Joković 3, Vukojević 1, Biljaka 1, Lazić 2, Kržić, Kakaris 1, Grgurević, Žuvela 1, Jurišić.