Skupina „A“

Dynamo je u Budimpešti bio dvostruko bolji (10:5) od domaćina OSC-a te tako ostao na drugom mjestu skupine dok se OSC nalazi na šestom.
Brescia je kod kuće, na svom bazenu, svladala Partizana 13:9 (7:0, 2:2, 2:3, 2:4). Utakmicu je obilježila prva četvrtina koju su domaćini dobili sa 7:0 što je odlučilo ovaj susret.
Barceloneta i Hannover svoj ogled igraju danas, s početkom u 19,30 sati.

Skupina „B“

Jadran Carine je odnio sva 3 boda s gostovanja, kojeg je odradio dan prije, kod Sabadella pobijedivši 10:8 ( 3:1, 3:2, 2:3, 2:2). Ovom pobjedom ostao je na četvrtoj poziciji, posljednjoj koja vodi na final 8.
Eger je u mađarskom derbiju svladao Szolnoka 11:10 (3:3, 3:4, 1:1, 4:2). U neizvjesnoj utakmici u kojoj su se momčadi smjenjivale u vodstvu Eger je do pobjedonosnog pogotka stigao 14 sekundi prije kraja.
Pro Recco je teže od očekivanog pobijedio Spandaua 10:9. U zadnju dionicu Recco je ušao s +4, ali su uporni Nijemci s 3 pogotka u nizu zaprijetili, no više vremena nije bilo.
Steaua je bez ikakvih problema svladala Alphen s 15:4. Alphen je prvi pogodak postigao 7 minuta prije kraja utakmice.