Skupina „A“

Barceloneta je na iznimno teškom i važnom gostovanju u Rusiji svladala moskovski Dinamo s 9:5 i otišla na 5 bodova prednosti u odnosu na Ruse i sada drži 2 mjesto s 21 bodom. Ključnu su razliku napravili u 2. i 3. četvrtini gdje su napravili seriju od 6:0 čime su riješili pitanje pobjednika.

Utakmica uzmeđu Olympiacosa i OSC-a je riješena do poluvremena gdje su Grci vodili sa 7:1. U drugom su dijelu malo popustili, ali pobjeda nije dolazila u pitanje. Olympiacos je i dalje prvi s 4 boda prednosti nad Barcelonetom.

Posljednje plasirani Partizan ugostio je Hannover te kako je utakmica krenula ponadao se da bi se mogao ponoviti prošlogodišnji scenarij gdje su upravo protiv Hannovera zaradili jedine bodove, međutim iskusni i fizički jači Nijemci uspostavili su kontrolu nad utakmicom i nisu dozvolili Partizanu da odvuče utakmicu u svoju korist i osvoji prve bodove u Ligi prvaka. Na kraju 15:11 za Hannover.

Skupina „B“

Lider skupine, Pro Recco bio je siguran protiv Jadrana Carine s 10:5. Utakmicu su odigrali na Sciorba bazenu, koji će ugostiti Final 8 LEN Lige prvaka ove godine.

Spandau je na gostovanju kod Egera izgubio s 8:4. Utakmicu je odlučio neefikasan napad Nijemaca. Naime, pred kraj druge četvrtine Nikola Dedović je za Spandau postigao 4. pogodak kojim su Nijemci otišli na +2. Na kraju se ispostavilo da je to bio i posljednji pogodak koji je Spandau postigao u ovoj utakmici 10. kola.

Prošlogodišnji prvak Szolnok nije imao problema s novim članom LEN Lige prvaka, nizozemskim Alphenom. Utakmica je završila rezultatom 17:4.

Steaua je kod kuće pobijedila Sabadell s 10:9. Nije utakmica bila toliko napeta, koliko krajnji rezultat govori. Rumunji su pred posljednjih osam minuta igre imali +3 (9:6); zabili za +4 na početku 4. četvrtine, te zatim povukli ručnu što su Španjolci znali iskoristiti te postigli 3 uzastopna pogotka. Za 4. više nije bilo vremena.