VK Jug Adriatic osiguranje poražen je u finalu Kupa Hrvatske od Mladosti 16:12 (3:3, 3:3, 7:4, 3:2) i tako predao pokal namjenjen prvaku Kupa nakon 4 uzastopne godine.

Prve dvije četvrtine protekle su u izjednačenom ritmu gdje su se ekipe smjenivale u vodstvu. Treća četvrtina bila je kobna po Jugaše. U tom je periodu Mladost prvi puta otišla na dva, a ubrzo i 3 pogotka prednosti. Kad su svi mislili da je finale zaključeno Jug se vratio na samo pogodak zaostatka minutu i 29 sekundi prije kraja trećeg dijela. Mladost je ipak dvama pogocima ponovno vratila prednost na +3 i s tim rezultatom otišla na odmor pred posljednju četvrtinu. U posljednjih osam minuta uspjeli su održati, čak i povećati razliku te u konačnici prekinuti niz Jugaša u Kupu Hrvatske koji je trajao od 2015. godine.

Vrh liste strijelaca predvodio je Paulo Obradović s 5 postignutih pogodaka, 3 je dodao Loren Fatović, dok su se jednom u listu strijelaca upisali Filip Kržić, Daniil Merkulov, Alexandros Papanastasiou i Hrvoje Benić.

Jugaše do kraja kalendarske godine očekuju 2 nastupa u Ligi prvaka. Prvi je na rasporedu 3. prosinca u Gružu protiv Szlonokija s početkom u 19 sati.