Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja nisu se uspjeli plasirati u polufinale završnog turnira LEN Lige prvaka koji se igra u Beogradu. Bolji od njih bili su igrači Ferencvarosa rezultatom 14:13 (6:4, 3:4, 1:3, 4:2).

Nakon lošeg ulaska u utakmicu i stalnog zaostatka od tri gola, jugaši su krajem druge četvrtine konsolidirali redove i s golom minusa ušli u drugo poluvrijeme. Alex Papanastasiou je sredinom treće četvrtine po prvi puta donio egal (9:9), a dvije minute zatim je Stylianos Argyropoulos pogodio za prvo vodstvo na utakmici. Mađari su poravnali, ali je Maro Joković golom za 10:11 osigurao prednost na ulazu u posljednjih osam minuta.

Kada je Argyropoulos svojim drugim golom po prvi puta donio dva gola prednosti mirisalo je na sretan kraj, koji se na žalost nije dogodio. Denes Varga je s dva brza gola sve vratio u egal, Papanastsiou je povratio vodstvo, ali je Daniil Merkulov poravnao, a potom Szilard Jansik 1,44 prije kraja postavlja konačnih 14:13.

Jugaši će sutra u 16,30 sati igrati protiv Barcelonete u borbi za plasman od petog do osmog mjesta.