Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja nisu uspjeli vratiti titulu prvaka Regionalne lige u Dubrovnik. U finalnoj utakmici bolji od njih bili su igrači zagrebačke Mladosti rezultatom 11:15 (2:3, 5:3, 2:7, 2:2) i tako su drugu godinu za redom podignuli pokal namjenjen pobjedniku ovog natjecanja.

Nakon prilično izjednačene prve dvije četvrtine na poluvrijeme se otišlo vodstvom Juga od 7:6. Treće četvrtina prelomila je utakmicu jer su mladostaši uspjeli utrpati čak sedam golova u mrežu Popadića dok su jugovi napadači tek dva puta uspjeli matirali Marcelića. Posljednjih osam minuta nije više nije bilo snage za preokret i Zagrepčani su zasluženo podignuli pobjednički pehar.

Inače, najbolji pojedinac u redovima Juga bio je Loren Fatović sa šest pogodaka dok su Filip Kržić, Daniil Merkulov, Marko Žuvela, Hrvoje Benić i Paulo Obradović po jednom slali loptu iza Marcelića.

Najboljim igračem završnog turnira proglašen je igrač Mladosti Miloš Ćuk.