Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranje osvojili su brončanu medalju na završnici Prvenstva Hrvatske u Rijeci. Naša momčad je iznjedrila iznimnu predstavu protiv splitskog Mornara, trijumfirajući rezultatom 13:7. Izvanrednu igru je prikazao naš igrač Maroje Šušić koji je postigao čak 8 golova. Također, Petar Kulaš je doprinio s tri pogotka, dok su Maro Kovačević i Ivo Lončar svaki dodali po jedan gol.
Pod vodstvom trenera Mihe Bobića, naši mladi Jugaši su dominirali tijekom cijele utakmice, čvrsto kontrolirajući svaku četvrtinu. Konačno, sasvim zasluženo smo proslavili pobjedu s razlikom od šest golova. Već sredinom druge četvrtine smo stekli značajnu prednost od 5:1, koja se vremenom samo povećavala.

Jug Adriatic osiguranje – Mornar 13:7 (3:1, 3:1, 3:2, 4:3)

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Antoan Špilar, Maro Kovačević 1, Luka Lonza, Luka Čurlin, Ante Jerović, Mateo Benussi, Adrian Pavlović, Niko Miljas, Maroje Šušić 8, Lovro Zvono, Ivo Lončar 1, Petar Kulaš 3, Marino Brzica, Niko Đerek.

Čestitamo našim mlađim juniorima na izvanrednom rezultatu i na zasluženo osvojenoj brončanoj medalji.