Prema očekivanjima, Jug CO nije imao problema protiv OVK POŠK-a u 16. kolu Regionalne lige. Aktualni je prvak bez puno problema pobijedio ‘fenjeraša’ rezultatom 14:6 (5:0, 1:1, 5:1, 3:4).

Trener Juga Vjeko Kobešćak od prve je minute dao priliku vrataru Antoniju Vukojeviću koji mu se odužio s 11 obrana. Također, veću minutažu su zaslužili i juniori Leo Cukrov, Đivo Bobić i Luka Stahor uz već standardne Filipa Kržića i Marka Žuvelu. Na tribinama su ostali kapetan Xavi Garcia i centar Luka Lončar.

Najbolji strijelac kod Juga bio je Daniil Merkulov s tri postignuta gola, po dva su dali Loren fatović, Luka Lozina i Alex Papanastasiou, a po jedan Đivo Bobić, Maro Joković, Marko Žuvela, Hrvoje Benić i Luka Stahor.

U sljedeće, 17. kolu Regionalne lige koje je na rasporedu 9. ožujka, Jug gostuje u Kotoru kod Primorca.