Juniori Vaterpolskog kluba Jug Adriatic osiguranje upisali su pobjedu u finalu Prvenstva Hrvatske. U današnjem susretu izabranici Đanija Pecotića bili su bolji od splitskog Jadrana rezultatom 8:7 (2:1, 1:1, 4:0, 1:5).

Jugaši su u finalu nastupili u sastavu:
Ivan Jurišić, Ivuša Burđelez (2), Mauro Prkoča, Vlaho Pavlić, Zvonimir Miloglav, Patrik Kolak, Toni Mozara (3), Luka Bjelopera, Dominik Lončarić (1), Hrvoje Zvono (2), Josip Tolja, Dominik Dumančić, Nikša Brzica i Jure Jarak.

Dubrovčani su bili dominantni kroz prve tri četvrtine. Obrana je sjajno funkcionirala predvođena Ivanom Jurišićem na golu. U posljednjih osam minuta ušlo se s pet pogodaka prednosti, no uslijedio je pad u igri i Jadranaši su se primakli na samo pogodak zaostatka. Minutu i 20 sekudni prije kraja Toni Mozara postiže odlučujući pogodak i time zaključuje svoju odličnu izvedbu danas.

Najbolji igrač turnira je Jadranov Robert Stojanac, dok je najboljim vratarom proglašen Jugaš Ivan Jurišić. Najefikasniji igrači ovog turnira su Patrik Kolak (Jug), Niko Čubranić (Primorje) i Luka Omrčen (Mornar). Sva trojica postigla su po 15 pogodaka. Pokal za fair play dobila je momčad Poška 1937.