Četvrtu pobjedu u nizu ostvarili su vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja na truniru skupine ‘A’ Premier regionalne lige koji se igra u Beogradu. Igrači Vjekoslava Kobešćaka bili su bolji od hercegnovskog Jadrana 15:13 (4:4, 3:2, 6:2, 3:4).

Kao i u svim utakmicama od početka turnira jugaši su krenuli loše tako da je Jadran na poluvremenu imao prednost 7:6. Usljedilo je osam odličnih minuta koje su igrači Juga dobili 6:2 i riješili dileme o pobjedniku.

Kapetan momčadi Maro Joković postigao je pet pogodaka, Alex Papanastasiou tri, Marin Tomasović, Kostas Kakaris i Marko Žuvela po dva dok je Filip Kržić strijelac jednog pogotka. Toni Popadić skupio je deset obrana.

Nakon četiri odigrana kola Jug Adriatic osiguranje na vrhu je poretka s maksimalnih 12 bodova.
Sutra ujutro s početkom u 10 sati jugaši igraju utakmicu petog kola protiv Budve.