Vaterpolisti Jug AO poraženi su u prvoj finalnoj utakmici Prvenstva Hrvatske 14:13 (2:4, 6:4, 3:3, 3:2).

Već na pola prve četvrtine Jug AO vodio je 4:0. Nakon što je trener Jadrana pozvao minutu odmora Jadranaši su se pribrali i sredinom druge četvrtine izjednačili.
Početkom treće četvrtine Jadran je prvi put poveo pogotcima Tomasovića i Kragića za 10:8, ali jugaši uzvraćaju s dva uzastopna pogotka. U zadnju četvrtinu ušlo se izjednačeno 11:11, ali Jadran se ubrzo odvaja na 14:11. Jugaši su stigli do 14:13 i imali desetak sekundi za zadnji napad, ali nisu uspjeli izjednačiti. Sudac Stavridis ostao je njem i kapetan Fatović nije imao priliku uputiti zadnji šut.

Pozivamo sve da dođu na drugu utakmicu finala Prvenstva Hrvatske u nedjelju 30. travnja u 20:00 kako bismo uz dobru atmosferu savladali Jadrana.

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Popadić, Burđelez, Fatović 1, Zvono 1, Joković 3, Vukojević, Biljaka, Lazić, Kržić 3, Kakaris 1, Grgurević 1, Žuvela 3, Jurišić, Mozara