Jug Adriatic osiguranje pobijedio je francuskog EN Tourcoingoa rezultatom 17:8 u drugoj kvalifikacijskoj utakmici Lige prvaka. Utakmica je bila vrlo dinamična, a četvrtine su se razvijale kako slijedi:

Prva četvrtina: Jug Adriatic osiguranje je dominirao, postigavši četiri gola, dok je protivnik ostao bez postignutog gola (4:0).
Druga četvrtina: U drugoj četvrtini, Jug Adriatic osiguranje je nastavio s dobrim igrama i postigao je devet golova, dok je protivnik uspio postići tri gola (9:3).
Treća četvrtina: U trećoj četvrtini, protivnik je pokazao nešto bolju igru i postigao je dva gola, dok je Jug Adriatic osiguranje dodalo još tri gola (2:3).
Zadnja četvrtina: Utakmica je završila s dvije postignute golove s obje strane, što je rezultiralo konačnim rezultatom 17:8 u našu korist (2:2).

Ova pobjeda u kvalifikacijskoj utakmici Lige prvaka svakako je velik uspjeh za Jug Adriatic osiguranje te nas je gurnula korak bliže Pireju

JUG ADRIATIC OSIGURANJE – TOURCOING 17:8 (4:0, 9:3, 2:3, 2:2)

JUG ADRIATIC OSIGURANJE: Toni Popadić, Hrvoje Zvono, Ivuša Burđelez, Franko Lazić 2, Maro Joković 2, Ivan Vukojević 4, Hannes Daube 3, Sergi Cabanas, Filip Kržić 2, Rino Burić 1, Goran Grgurević 1, Marko Žuvela 2, Ivan Jurišić.