U prijateljskoj međudržavnoj utakmici u Zagrebu, Barakude su pobijedile Crnu Goru rezultatom 9:8.

Utakmica pomlađenih sastava obje reprezentacije obilovala je neizvjesnošću do posljednjih trenutaka, o čemu u konačnici svjedoči i podatak da je pogodak odluke postignut u posljednjoj minuti. Ujedno, tijekom susreta niti jedna momčad nije u niti jednom trenutku imala više od gola prednosti, što dodatno svjedoči neizvjesnosti s primjesama dramatike.

Utakmicu je igralo njih četrnaest, a među njima trojica Jugaša: Toni Popadić, Loren Fatović i Marko Žuvela.Zadnju četvrtinu branio je Popadić te imao tri obrane. Fatović je postigao jedan, a dva pogotka Žuvela, koji je s Ivanom Krapićem i Andrijom Bašićem podijelio laskavi naslov prvog strijelca Hrvatske. Na priprema je od Jugaša bio još Marin Tomasović.