Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja uvjerljivom su pobjedom otvorili novu sezonu na bazenu u Gružu.

U utakmici prvog kola Regionalne vaterpolo lige Jug Adriatic osiguranje bilo je bolje od Budvanske rivijere rezultatom 23:9 (5:1, 6:4, 7:2, 5:2).

Osim početnih 0:1 gostiju, sve ostalo bilo je u znaku domaćina koji je do kraja utakmice utrpao komada u mrežu nemoćnog Lazovića.

Prvi strijelac Juga bio je povratnik Paulo Obradović s pet postignutih golova četiri gola dao ja Alex Papanastasiou po tri su postigli Loren Fatović i Luka Lončar, Marko Žuvela dva dok su se Filip Kržić, Xavi Garcia, Luka Lozina i Hrvoje Zvono po jednom upisali u strijelce.

Toni Popadić koji je branio prve tri četvrtine upisao je devet obrana dok je Toni Jarak u posljednjoj četvrtini imao jednu obranu.

U sljedećem kolu koje je na rasporedu 28. rujna, Jug Adriatic osiguranje igra u Beogradu protiv Crvene zvezde.