Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja pobjedom su otvorili polufinalni turnir Premier regionalne lige. U 1. su kolu izabranici Vjekoslava Kobešćaka bili bolji od Jadrana iz Herceg Novog 12:3 (2:2, 3:0, 5:0, 2:1).

Nakon početnog odmjeravanja snaga, gdje je prvih osam minuta igre završilo 2:2, Jugaši u drugom dijelu ubacuju u veću brzinu i postižu 3 pogotka, dok Popadić nije dopustio niti jednoj lopti da prođe iza njegovih leđa te se na veliki odmor otišlo s +3. U trećoj su četvrtini Jugaši još više ‘zapeli’ te napravili seriju 5:0. Do kraja su mirno priveli utakmicu kraju za konačnih 12:3.

Najefikasniji je u Jugovim redovima bio Fatović s 4 postignuta pogotka, po 2 su dodali Lončar i Merkulov, dok su se jednom u listu strijelaca upisali Obert, Kržić, Ljepava i Papanastasiou.

U ostalim dvobojima 1. kola sastaju se Budva – Radnički i Primorac – Solaris.

Sljedeći susret Jug Adriatic osiguranje ima na rasporedu u petak, s početkom u 12,20 sati. U susretu 2. kola protivnik je Primorac.