Vaterpolisti Jug Croatia osiguranja na fantastičan su način zaključili europsku 2018. godinu. Na gostovanju kod Waspo Hannovera u petom kolu LEN Lige prvaka, posljednjem u ovoj kalendarskoj godini, Jugova je momčad uvjeljivo pobjedila domaćina rezultatom 14:7 (2:1, 7:0, 3:4, 2:2).

Ključ ove uvjerljive pobjede leži u nevjerojatnoj drugoj četvrtinu koju su Jugaši dobili sa 7:0. Obrana na čelu s odličnim Tonijem Popadićem dovodila je Nijemce do ludila, a u napadačkom dijelu ulazilo je sve, a posebno se istakao Maro Joković s četiri postignuta gola. Loren Fatović drugi je strijelac Juga s tri pogotka, Marko Macan, Luka Lončar i Hrvoje Benić postigli su po dva dok je kapetan momčadi Xavi Garcia zabio jedan gol.

Toni Popadić potvrdio je odličnu formu s 11 obrana, a posljednje tri minute priliku je dobio i mladi Antonio Vukojević.

Ova utakmica bila je odlična najava pred završni turnir hrvatskog Kupa koji se igra u Dubrovniku ovoga vikenda. Zato, u subotu i nedjelju SVI U GRUŽ.