Drugi nastup, druga pobjeda mlađih juniora Jug Croatia osiguranja na finalnom turniru Prvenstva Hrvatske koje se igra u Splitu. Oni su u drugom kolu pobijedili OVK POŠK s visokih 13:3 (6:1, 1:0, 3:1, 3:1).

Kao i jučer protiv Mornara, odlično otvaranje utakmice, već u prvoj četvrtini stvorena je velika razlika tako da je trener Miho Bobić mogao odmoriti igrače za večerašnju utakmicu protiv Mladosti koja će odlučivati o pobjedniku skupine.

Najučinkovitiji u momčadi Juga s četiri postignuta gola bio je Maro Banić, po dva su dali Hrvoje Zvono i Matej Miloglav dok su Antonio Zadro, Nikola Ljepava, Luka Bjelopera, Roberto Radić i Josip Tolja po jednom pogađali mrežu poškovog vratara. Ivan Jurišić skupio je pet obrana, a tri je dodao Maro Šimunović koji je branio u drugom poluvremenu.

Večeras, s početkom u 18.20, Jugaši će u posljednjem, trećem kolu natjecanja po skupinama igrati protiv zagrebačke Mladosti.

Sve utakmice s turnira u Splitu možete putem live scoringa pratiti OVDJE.