Mlađi juniori Jug Croatia osiguranja plasirali su se u finale Prvenstva Hrvatske koje se igra na bazenima Poljud u Splitu. U polufinalnoj utakmici. Mladići trenera Miha Bobića pobijedili su riječko Primorje rezultatom 8:4 (3:2, 4:0, 0:2, 1:0).

Ključ pobjede leži u izvrsno odigranih drugih osam minuta utakmice u kojoj su Jugaši odigrali jaku obranu na čelu s odličnim Ivanom Jurišićem, a u napadačkom dijelu izuzetno efikasno pa se na veliki odmor otišlo s velikih i nedostižnih 7:2.

Nakon ‘kreativne stanke’ u trećoj četvrtini u kojoj je Primorje smanjilo na 7:4, Jugaši su do kraja utakmice uspjeli postići još jedan pogodak i mirno utakmicu privesti kraju.

Prvo ime susreta bio je vratar Ivan Jurišić s 12 obrana. Strijelce je ponovo predvodio kapetan Roberto Radić s četiri postignuta gola, Nikola Ljepava dao je dva dok su Zvonimir Perić i Hrvoje Zvono po jednom slali loptu iza leđa Čubranića.

Jugaši će sutra u finalu koje je na rasporedu u 13,00 sati igrati protiv booljeg iz drugog polufinalnog dvoboja u kojem se kasnije večeras sastaju Jadran i Mladost.

Sve utakmice s turnira u Splitu možete putem live scoringa pratiti OVDJE.