Kadeti jug Croatia osiguranja, pod vodstvom trenera Aljoše Lončarića i pomoćnika Miha Bobića u pretposljednjem, 4. kolu regionalnog turnira Final 6, koji se od četvrtka do nedjelje odigrava u Korčuli, pobijedili su vršnjake Budve s 11:8 (3:3, 2:2, 3:1, 3:2).

Nakon lošeg starta i minusa od 2 pogotka u prvoj četvrtini, Jugaši se vraćaju, te početkom druge četvrtine prvi puta prelaze u vodstvo u ovoj utakmici. Budvani ne posustaju; na veliki se odmor odlazi s 5:5. Prva dva pogotka 3. četvrtine djelo su Josipa Tolje koji je večeras bio prvi strijelac utakmice sa 6 postignutih pogodaka. Pred start posljednje dionice igre semafor je pokazivao dva pogotka prednosti Jugaša.

Posljednju dionicu Jugaši su priveli mirno kraju te tako došli do svoje treće pobjede.

Zadnje kolo na rasporedu je sutra, u nedjelju, od 10,00 sati. Protivnik je Partizan.