U pretposljednjem, 17., kolu Regionalne vaterpolske lige igrači trenera Vjeka Kobešćaka pobijedili su igrače Partizana 10:8 (1:1, 3:3, 1:1, 5:3 ).

Prvih osam minuta proteklo je mirno – po jedan pogodak sa svake strane. Druga dionica igre pokazala je da ovo neće biti laka utakmica. Iako smo za razliku od prve, u ovoj četvrtini bili svjedoci 6 pogodaka, bili su jednako raspodijeljeni te smo na veliki odmor otišli s rezultatom 4:4. Ponovno isti scenarij kao u prvoj – Jugaši, točnije Hrvoje Benić, otvara pogotkom, uzvraća mu Srđan Aksentijević iz igrača više i to je sve od pogodaka za 3. četvrtinu. U posljednjih osam minuta igre Jugaši su se uozbiljili, postigli 5 pogodaka, dok su Beograđani postigli 3 što je rezultiralo tijesnom pobjedom od 10:8.

Hrvoje Benić bio je prvi strijelac na današnjem susretu s 4 postignuta pogotka, s 2 mu se pridružio Loren Fatović, dok su jednom bili precizni Kristijan Čulina, Marko Žuvela, Vincenzo Renzuto i Viktor Rašović.

Do kraja ligaškog dijela ostalo je još jedno kolo u kojem Jugaši sljedeću subotu, 24. ožujka, dočekuju Mornara.