nas prati

Novosti
Prije 2 tjedna (studeni 30th, 2017)

[LIGA PRVAKA] Senzacija u Berlinu

Njemački prvak Spandau 04 napravio je iznenađenje kola pobjedom nad europskim prvakom Szolnokom 10:9. Mađarima je je to prvi poraz nakon svibnja prošle godine. Heroj dana bio je Mateo Ćuk koji je postigao gol za pobjedu 23 sekunde prije kraja utakmice.

U utakmici fantastičnih obrana i još boljih vratara, Jadran Carine i Eger podijelili su bodove remiziravši 4:4. Ovo je već druga utakmica u nizu u kojoj Mađari postižu samo četiti pogotka.

Pro Recco nije imao problema protiv rumunjske Steaue i tako je ostao jedina neporažena momčad u natjecanju nakon tri odigrana kola.

U derbiju začelja odigranom već u utorak, Sabadell je bio bolji od Alphena i tako upisao povijesnu pobjedu u Ligi prvaka.

U derbiju skupine A, Olympiacos na krilima Paula Obradovića na gostovanju pobijedio Bresciju 7:6. Talijani su nešto više od tri minuta prije kraja imali prednost 6:5, ali je Medo ubrzo nakon toga izjednačio, a potom samo četiri sekunde prije kraja zabio za konačnih 7:6.

Barceloneta je iznenađujuće lako upisala bodove protiv mađarskog OSC što im je i prva pobjeda u sezoni. Španjolski je prvak je imao i osam pogodaka prednosti , ali je pri kraju malo stao što su gosti iskoristili i smanjili na šest razlike.

Moskovski je Dinamo teškom mukom došao do bodova u Beogradu protiv Partizanove mladosti. Beograđani su u posljednju četvrtinu ušli s golom zaostatka, ali je nakon toga ponestalo snage što su Rusi iskorisitili i pobjegli na nedostižnih četiri gola prednosti.