nas prati

Novosti
Prije 2 tjedna (srpanj 9th, 2017)

[KUR RH KADETI] Jugašima dvostruka kruna

Kadeti Jug Croatia osiguranja pobjednici su Kupa Hrvatske koji se od četvrtka do nedjelje odigravao u Gružu. U finalu su svladali ekipu Zadra s 11:4 (4:1, 2:1, 2:2, 3:0) te tako osvojili dvostruku krunu, pošto su na zimu u Prvenstvu Hrvatske također osvojili zlato.

Jugaši su od početka krenuli koncentrirano i nakon prvih sedam minuta vodili s 4:1. Zadrani su u nastavku pokušavali smanjiti prednost, no fantastični Ivan Jurišić s današnjih 12 i sveukupno 38 (56%) obrana zaključao je svoja vrata.

Najefikasniji je u Jugovim redovima bio Hrvoje Zvono koji je postigao 5 pogodaka, Zvonimir Perić dodao je 2, dok su po jednom precizni bili Josip Tolja, Maro Banić, Roberto Radić te Ivan Kisić.

Pehar za najboljeg golmana ostaje u Gradu u rukama Ivana Jurišića. Najboljim igračem proglašen je Drago Stanić (VK Zadar 1952), dok je najbolji strijelac iz redova Mladosti, Marko Holzinger, sa 17 postignutih pogodaka.