nas prati

Novosti
Prije 2 tjedna (srpanj 7th, 2017)

[KVALIFIKACIJE KUP RH] Nade se plasirale na završni turnir

U odigranoj majstorici, kvalifikacijskoj utakmici za odlazak na završni turnir osam najboljih momčadi u uzrasnoj kategoriji nada, igrača rođenih 2005. godine i mlađe, igrači trenera Željka Vukčevića pobjedom protiv Mornara u Splitu su osigurali plasman na Kup Hrvatske, koji se sljedeći tjedan odigrava na zagrebačkoj Šalati, pod domaćinstvom VK Medveščaka.

Nakon početnog „ispitivanja snaga“ i rezultata 0:0 u prvih 6 minuta igre, mladi Jugaši su se oslobodili i u drugoj četvrtini postigli 5 pogodaka. U ostatku utakmice trener Željko Vukčević isprobavao je razne opcije i usavršavao igru svoje momčadi pred odlazak na Kup. Rezultat je nakon 4 četvrtine na semaforu iznosio 11:1 (0:0, 5:1, 4:0, 2:0).

Vlaho Pavlić postigao je 7 pogodaka, dok su mu se s jednim pridružili Petar Kulaš, Lukša Čagalj, Davor Paviša i Stjepan Brajović.

Kup Hrvatske za nade na rasporedu je od 13. do 16. srpnja na Šalati.