nas prati

Novosti
Prije 2 tjedna (travanj 8th, 2017)

[DOIGRAVANJE PH] Lagana pobjeda u Šibeniku

Seniori VK Jug CO, ponovno pod vodstvom trenera Vjekoslava Kobešćaka, u prvom su četvrtfinalnom susretu doigravanja prvenstva Hrvatske, u šibenskoj Crnici, svladali Solaris 17:3 (4:1, 6:1, 4:0, 3:1). Jugaši su od samog početka ozbiljno shvatili ovu utakmicu, završili prvu dionicu s vodstvom od +3 (4:1). U drugoj četvrtini dodatno povećavaju prednost na +8 (10:2). Ne staju Jugaši ni u drugom poluvremenu, samo povećavaju prednost do konačnih 17:3.

Najefikasniji u Jugovim redovima bio je Hrvoje Benić sa 4 postignuta pogotka, 3 je dodao Maro Joković, po 2 su zabili Luka Lončar i Felipe Perrone, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Marko Macan, Jacob Merčep, Kristijan Čulina, Nikola Pavličević, Filip Kržić te Josip Vrlić.

Dvoboj prve i zadnje momčadi u doigravanju PH na rasporedu je već sutra, u nedjelju, u 14:00 sati kada je, ponovno u šibenskoj Crnici, Jug CO nominalno domaćin.